O nas

Trener personalny i Strefa Mądrego Treningu

Jest nas dwoje:

Ja; Dorota –  trener personalny, szkoleniowiec, twórca Strefy Mądrego Treningu. Praca którą wykonuję, w pełni odzwierciedla to czym kieruję się również w życiu prywatnym, czyli zdrowym aspektem ruchu. Moje kwalifikacje zawodowe oraz wiedza, poparta ponad 10 letnim doświadczeniem to efekt zainteresowania ciałem, mechaniką ruchu oraz pracą nad sylwetką. W pracy stawiam na pełen profesjonalizm – nie ma tutaj miejsca na przypadki i ogólniki.

 
Dorota Dragan, trener personalny

Michał – trener personalny, fizjoterapeuta, a przede wszystkim strasznie fajny gość który posiada ogromną wiedzę z zakresu treningu i  pracy z ciałem jako całością. Podobnie jak ja, pracuje na sali treningowej, a dodatkowo z racji wykształcenia zajmuje się także kinesiotapingiem, pinoterapią, terapią p. spustowych.

Michał Bodziuch, trener personalny

Razem:

– Pracujemy w takiej samej metodyce treningowej.
– Mamy swoje, wypracowane przez lata i sprawdzone metody treningowe.
– Posiadamy dużą wiedzę z zakresu biomechaniku ruchu i treningu.
– Systematycznie się kształcimy, bo wiedza o ludzkim ciele i treningu rozwija się w takim tempie, że aż chce się uczyć i wdrażać najnowsze metody do pracy z podopiecznymi.
– Nie zajmujemy się kulturystyką (chociaż absolutnie nie negujemy pracy z ciężarem bo ciężar jest niezwykle przydatnym narzędziem w naszej pracy!). Za to pracujemy ze „zwykłym Kowalskim” którego bolą plecy, potrzebuje wrócić do sprawności po kontuzji, chce poprawić kondycje czy zmienić coś w sylwetce. 

 

Na stałe współpracujemy też z  genialną fizjoterapeutką z grupy AnnCure –  Anią Kosterą, której metody pracy potrafią wprawić w zdziwienie nawet największych niedowiarków „że coś można z tym zrobić”. Zdarza się, że zanim zaczniemy pracę z klientem na sali treningowej – musimy odesłać klienta do Ani, a tam już dzieją się cuda. I po pewnym czasie podopieczny wraca do nas na salę treningowa. Czasem łączymy obie te metody – bywa ze podopieczny korzysta jednocześnie z usług treningu personalnego i usług fizjoterapeuty. Zawsze prace planujemy tak, by doprowadzić daną osobę do celu i jej pomóc. Tym samym nie jest nam straszna żadna, nawet poważna kontuzja czy uraz – wspólnie, łącząc naszą wiedzę i metody pracy, potrafimy usprawnić każdego człowieka. 

Ania Kostera, fizjoterapeutka

Pomysł na Strefę Mądrego Treningu powstał wiele lat temu, na początku mojej pracy w zawodzie. Obserwując problemy z jakimi borykają się ludzie w fitness klubach, postanowiłam stworzyć taki system pracy z nimi, by ich sprawnie i mądrze przeprowadzić przez ogrom metod treningowych i przeróżnych zajęć fitness. Chciałam sprawić by niewiedza do której przecież mają prawo, nie powodowała w nich frustracji i zniechęcenia do sportu, szczególnie tego amatorskiego. By trening był mądry, bezpieczny i zaplanowany od początku do końca.  

Tak po krótce przez te wszystkie lata powstawał najpierw projekt, potem faktyczna Strefa Mądrego Treningu. Naszym mottem przewodnim jest hasło #trenujmądrze (z trenerem personalnym 🙂 )

Gdzie można nas spotkać?

W My Fitness Place w krakowskiej Bumie przy ul. Wadowickiej 6a, ew. w tym samym klubie na Czerwonych Makach (Ruczaj).


W czym możemy Ci pomóc?

  • w zmianie sylwetki, utracie wagi, diecie itp.,
  • w przygotowaniu fizycznym pod inne dyscypliny sportowe – sporty zespołowe (np. piłka nożna, koszykówka) oraz indywidualne, biegi w tym biegi OCR (z przeszkodami)
  • w profilaktyce i łagodzeniu bóli kręgosłupa, kolan, stawów skokowych, barku. itp
  • w powrocie do aktywności fizycznej po kontuzjach i urazach w tym także po skończonej lub trwającej jeszcze fizjoterapii,
  • w profesjonalnym przygotowaniu do sezonu zimowego, i sportów letnich
  • w przygotowaniu do testów i egzaminów sprawnościowych,
  • w zaplanowaniu treningu przy najróżniejszych chorobach

    Jesteś zainteresowany współpracą? POD TYM LINKIEM znajdziesz kontakt: