O nas

TRENING PERSONALNY I STREFA MĄDREGO TRENINGU

Pomysł na Strefę Mądrego Treningu powstał wiele lat temu, jeszcze podczas pracy jako instruktor na siłowni. Obserwując problemy z jakimi borykają się ludzie w fitness klubach, postanowiłam stworzyć taki system pracy z nimi, by ich sprawnie i mądrze przeprowadzić przez ogrom metod treningowych i przeróżnych zajęć fitness. Chciałam sprawić by niewiedza do której przecież mają prawo, nie powodowała w nich frustracji i zniechęcenia do sportu. By trening był mądry, bezpieczny i zaplanowany od początku do końca.  

Tak po krótce przez te wszystkie lata powstawał najpierw projekt, potem faktyczna Strefa Mądrego Treningu, której mottem jest hasło #trenujmądrze.

Na ta chwilę jest nas dwójka trenerów personalnych – Dorota i Michał. Obydwoje pracujemy w tej samej metodyce treningowej i naszym wspólny celem jest bezpieczne i skuteczne doprowadzenie podopiecznego do celu.

 

Gdzie trenujemy?
Na co dzień można nas spotkać w centrum treningu personalnego i fizjoterapii Move Center na krakowskim Ruczaju.

Prywatnie praca którą wykonuję, w pełni odzwierciedla to czym kieruję się również w życiu prywatnym, czyli zdrowym aspektem ruchu. Sama trenuję dźwigając sztangę i kettle, gram w squosha, a od czasu do czasu przebiegnę nawet kilka kilometrów. W moim życiu przewinęła się także gra w drużynie siatkarskiej, a nawet tańce latynoamerykańskie. Latem jeżdżę na rolkach, a zimą na desce. Moje kwalifikacje zawodowe oraz wiedza, poparta prawie 10 letnim doświadczeniem to efekt zainteresowania ciałem, mechaniką ruchu oraz pracą nad sylwetką.

Z kolei Michał od 6 roku życia trenuje piłkę nożną. Zaczynał w klubie Stal Stalowa Wola, potem grał w Akademii Piłkarskiej w Warszawie. Skończył AWF na kierunku trener personalny, ukończył specjalistyczne kursy z zakresu dietetyki i żywienia człowieka, a także szkolenie trenerskie UEFA C. Od kilku lat pracuje z dziećmi grupowo i indywidualnie, szkoląc przyszłych piłkarzy. W Strefie Mądrego Treningu zajmuje się głównie treningiem siłowym, przygotowaniem do sportów zimowych (narty, deska), przygotowaniem motorycznym młodych sportowców, treningiem redukcyjnym, a także doradztwem dietetycznym.

Obydwoje systematycznie się kształcimy i regularnie uczestniczymy w konferencjach sportowych, po to by dawać Wam mądre wsparcie treningowe.

 

Dorota,
trener personalny