O mnie

Nazywam się Dorota Dragan, a moje życie zawodowe skupia się na szeroko pojętej aktywności fizycznej. Na co dzień spotkać mnie można na siłowniach i w fitness clubach na krakowskim Ruczaju. Co ważne praca którą wykonuję, w pełni odzwierciedla to czym kieruję się również w życiu prywatnym, czyli zdrowym aspektem ruchu. Sama trenuję dźwigając sztangę i kettle, gram w squosha, a od czasu do czasu przebiegnę nawet kilka kilometrów. W moim życiu przewinęła się także gra w drużynie siatkarskiej, a nawet tańce latynoamerykańskie. Latem jeżdżę na rolkach, a zimą na nartach. Moje kwalifikacje zawodowe oraz wiedza, poparta prawie 10 letnim doświadczeniem to efekt zainteresowania ciałem, mechaniką ruchu oraz pracą nad sylwetką. Bo czy można być dobrym trenerem i równocześnie zamknąć swoją pracę tylko w przestrzeni siłowni? Z pewnością nie! 

Prywatnie jestem posiadaczką 3 uroczych kotków (same dziewczyny! : -)) i właścicielką nietuzinkowych, a często totalnie odjechanych pomysłów, które dzięki upartości najczęściej udaje mi się zrealizować. Cenię sobie doskonałe towarzystwo i jeszcze lepszy dowcip, w końcu życie jest zbyt krótkie, aby śmiać się z kiepskich żartów! 
Lubię dobre, niezależne kino, ale niezwykle cenię sobie także dobry dokument. W wolnych chwilach dużo czytam, choć z braku czasu w pewnym momencie przerzuciłam się na audiobooki , których słucham wręcz nałogowo. Więc jeśli spotkacie mnie z słuchawkami na uszach, to możecie mieć pewność, że nie leci z nich muzyka ; – )