Aktualności

1.01.2021

Chcesz wrócić do formy po lockdownie? Zapraszam na trening z profesjonalistą!

Twórcą i założycielem Strefy Mądrego Treningu jest Dorota Dragan – trener z ogromnym doświadczeniem zawodowym, szkoleniowiec i wykładowca. Działamy w doskonale wyposażonym studiu treningowo – fizjoterapeutycznych na krakowskim Ruczaju.
Jeśli więc poszukujesz profesjonalnego trenera,  który świetnie zna się na tym co robi – dobrze trafiłeś! Stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm w pracy – nie ma tutaj miejsca na przypadki i ogólniki. Na 1wszym miejscu zawsze stawiamy Twoje zdrowie i zadowolenie z podjętej decyzji o rozpoczęciu współpracy. Nic nie stoi na przeszkodzie, byś spróbował. Wierze, że szybo przekonasz się, że to był dobry wybór. 

 

Zapraszam serdecznie,

Dorota Dragan

Trener personalny, szkoleniowiec One More Time

Zadzwoń,

lub jeśli wolisz pisać, skontaktuj się przez

18.01.2021
20 stycznia br., na specjalne zaproszenie Samorząd Studentów Wydziału Lekarskiego UJ oraz Agnieszka Dąbek-Drobny dietetyk&psycholog będę miała przyjemność poprowadzić godzinny wykład dla studentów Dietetyki nt. aktywności fizycznej w rozumieniu zdrowotnym. Będzie m.in. o sporcie u osób chorych (z chorobami współistniejącymi…
😉 ), o różnicach między treningiem, a trenowaniem (to są kompletnie 2 różne sprawy!) , a w szczególności dużo czasu poświęcę na omówienie wszelkich aspektów współpracy na linii trener – dietetyk – lekarz (inny specjalista).
 

Pod koniec tygodnia na moim Facebooku znajdziecie krótką relację ze spotkania, zapraszam.