Aktualności

1.01.2021

Czy wiesz, że robienie formy może być przyjemne?
Spróbuj treningu z profesjonalistą i przekonaj się, że trening może być po prostu fajny!

 

Jestem pomysłodawcą twórcą i założycielem Strefy Mądrego Treningu, trenerem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, szkoleniowcem Akademii One More Time.  Swoich podopiecznych prowadzę w klubie My Fitness Place w budynku Bumy przy ul. Wadowickiej (darmowy parking dla klientów, doskonały dojazd komunikacją miejską)
Skoro więc trafiłeś na tą stronę pewnie szukasz trenera, który świetnie zna się na tym co robi. Powiem Ci, że jesteś pod dobrym adresem! Stawiam przede wszystkim na profesjonalizm w pracy – nie ma w niej miejsca na przypadki czy uniwersalne plany treningowe „dla każdego”. Na 1wszym miejscu zawsze stawiam Twoje zdrowie, Twój cel treningowy i zadowolenie z podjętej decyzji o rozpoczęciu współpracy. Nic nie stoi na przeszkodzie, byś spróbował. Wierze, że szybo przekonasz się, że to był dobry wybór i przekonasz się, że trenowanie może być przyjemne! 

 

Dorota Dragan

Trener personalny, szkoleniowiec One More Time

29.08.2021

Szkolenia z Akademią One More Time

Już niebawem, bo w październiku poprowadzę 2 szkolenia dla trenerów personalnych z zakresu zastosowania elementów kinezyterapii w treningu personalnym. Pierwsze ze szkoleń odbędzie się w Krakowie, kolejne w Poznaniu. Po szczegóły serdecznie zapraszam na stronę Akademii Szkoleniowej One More Time

 

18.01.2021
20 stycznia br., na specjalne zaproszenie Samorząd Studentów Wydziału Lekarskiego UJ oraz Agnieszka Dąbek-Drobny dietetyk&psycholog będę miała przyjemność poprowadzić godzinny wykład dla studentów Dietetyki nt. aktywności fizycznej w rozumieniu zdrowotnym. Będzie m.in. o sporcie u osób chorych (z chorobami współistniejącymi…
😉 ), o różnicach między treningiem, a trenowaniem (to są kompletnie 2 różne sprawy!) , a w szczególności dużo czasu poświęcę na omówienie wszelkich aspektów współpracy na linii trener – dietetyk – lekarz (inny specjalista).
 

Pod koniec tygodnia na moim Facebooku znajdziecie krótką relację ze spotkania, zapraszam.