Odc. 007 Cheerleading od strony o jakiej nie macie pojęcia

Co słychać w tym odcinku?

Dlaczego warto posłuchać tego odcinka?
Rozmawiamy o dość nieznanej stronie cheerleadingu i nie są to rozmowy o ślicznych, słodkich dziewczynkach w krótkich spódniczkach wesoło machające pomponami w przerwie meczu. Nic z tych rzeczy. Miejcie uszy szeroko otwarte, bo to czym na prawdę jest cheerleading, dowiecie się dopiero tutaj.

Moją rozmówczynią jest Małgorzata Wrońska; cheer and dance coach. Od 2004 roku związana z cheerleadingiem nie tylko polskim. Trener, szkoleniowiec, sędzia. Szkoli w Polsce, Łotwie, Estonii, Niemczech i Austrii. Sędziowała turnieje w Chinach, Australii i Korei Południowej. Patrząc na zaangażowanie w cheerleading i ogromne doświadczenie można powiedzieć, że Gosia zjadła na tej dziedzinie sportu zęby.
Ja nazywam się Dorota Dragan, jestem trenerem personalnym, szkoleniowcem, twórcą krakowskiej Strefy Mądrego Treningu. Pracuję na krakowskim Ruczaju w profesjonalnym studiu treningowym Move Center.
✔ Wszystko co powinniście wiedzieć o Gosi, możecie przeczytać na stronie mojego gościa: https://www.mwronska.pl
✔ Link do omawianego w odcinku wpisu „Trener cheerleaders czasami musi powiedzieć nie” jest pod adresem: https://www.mwronska.pl/post/czasami-trzeba-powiedzie%C4%87-nie
✔ Artykuł pt. „Piękne kobiety pięknie tańczą” do ściągnięcia TUTAJ
✔ Wszystkie informacje o mnie, o tym jak pracuję znajdziecie pod adresem: https://www.strefamadregotreningu.pl

Słuchaj wygodnie na: